• Bizi Takip Edin:

Üniversiteli Erkek Öğrenciler İçin Gençlik Kampı

Üniversiteli erkek öğrencilerimiz için özel olarak tasarlanmış Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı, 17-20 Mayıs 2024 tarihleri arasında sizi bekliyor! Bu kamp, yeni arkadaşlıklar kurmanızı, doğayla iç içe unutulmaz anlar yaşamanızı ve kişisel gelişiminize katkıda bulunacak etkinliklerle dolu. Kayıtlarımız sınırlı sayıda, yerinizi hemen ayırtın ve bu eşsiz deneyimin parçası olun! Kayıt oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da mobil uygulamamızdan kaydınızı oluşturabilirsiniz. Geleceğinizi keşfetmek için ilk adımı atın, Gençlik Kampı'nda yerinizi ayırmayı unutmayın! Hepinizi bekliyoruz!

Kamp Bilgileri

Kamp kapasitesi 264 kişidir. Kamp bungalov evler ve 2 katlı misafirhaneden oluşup, 78 oda kapasitelidir. Kampta etkinlik olarak ; El Sanatları, Tiyatro, Müzik, Halk Oyunları, Yapay Tırmanış, Oryantring, Paintball, Doğa Yürüyüşü, Satranç, Kano, Badminton, Voleybol, Futbol, Tenis, Okçuluk gibi faaliyetler yapılmaktadır. Kampta gençlerimizin kişisel gelişimi için ;zararlı alışkanlıklar konusunda bilgilendirme eğitimi, Sosyal sorumluluk ve gönüllü çalışmalar, Etik ve insani değerler eğitimi, önemli şahsiyetlerin hayatları ve eserlerinin tanıtımı konularında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kişisel giysileri (şapka, kazak, mont, eşofman, gözlük, şort, havlu, terlik v.b.) ile temizlik malzemelerini beraberinde getireceklerdir. Gece ve gündüz ısı farklılığı çok olacağından (gündüz sıcak-gece serin) ikilim koşuluna ve yağmura uygun kıyafetlerin getirilmesi önerilir. Doğa yürüyüşleri ve diğer aktiviteler için küçük sırt çantası, el feneri getirilmelidir. Kampta gece-gündüz sıcaklık farkı yüksek olmaktadır.  

Not: Katılım sağlayacak erkek öğrencilerimizin, akşamları havanın serinlemesinden dolayı bu duruma hazırlıklı olarak gelmelerini önemle hatırlatırız.

 

Tarih: 17-20 Mayıs 2024
Konum: Hirfanlar Köyü Kaman / Kırşehir
Telefon: (0312) 385 99 55

 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Kamp programımızla ilgilenen üniversiteli tüm erkek bursiyerlerimiz davetlidir. Etkinliğimiz ücretsizdir. Etkinliğimize mobil uygulamamız veya web sitemizdeki etkinlikler bölümünden ulaşıp kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Sizlerle bu özel etkinlikte buluşmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir sorunuz veya özel talebiniz varsa, lütfen bize [email protected] adresi üzerinden ulaşın.

ÖNEMLİ

NOT: Ankara dışından katılım sağlayacak öğrencilerimizin Ankara'ya gelerek katılım sağlamalarını ve gelirken aldıkları otobüs/tren biletlerinin Vakıf tarafından kendilerine kamp sonunda ödeneceğini belirtmek isteriz.

NOT: Başvurunuzu tarafımıza ilettikten sonra başvurunuzun kabul edilmesi halinde, size mail/telefon yoluyla iletilecek Whatsapp grubuna katılmanız önemle rica olunur. Etkinliğe katılacak tüm öğrencilerimizin ileteceğimiz Whatsapp gruplarında bulunmaları zorunludur. 

Başvuru Formu