• Bizi Takip Edin:

Üniversiteli Kız Öğrenciler İçin Gençlik Kampı

Üniversiteli kız öğrencilerimiz için özel olarak tasarlanmış Kastamonu Yolkonak Gençlik Kampı, 10-13 Mayıs 2024 tarihleri arasında sizi bekliyor! Bu kamp, yeni arkadaşlıklar kurmanızı, doğayla iç içe unutulmaz anlar yaşamanızı ve kişisel gelişiminize katkıda bulunacak etkinliklerle dolu. Kayıtlarımız sınırlı sayıda, yerinizi hemen ayırtın ve bu eşsiz deneyimin parçası olun! Kayıt oluşturmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da mobil uygulamamızdan kaydınızı oluşturabilirsiniz. Geleceğinizi keşfetmek için ilk adımı atın, Gençlik Kampı'nda yerinizi ayırmayı unutmayın! Hepinizi bekliyoruz!

Kamp Bilgileri

Kamp merkezi Kastamonu'ya 10 km uzaklıkta bulunan Kadıdağı Yaylası Mevkiinde'dir. Kastamonu şehir merkezi ile kamp alanı yaklaşık 10 dakika sürmekte olup deniz seviyesinden 800 m. yüksekliktedir. Kampta konaklama 4 kişilik, duşu ve tuvaleti içinde bulunan bungalovlarda yapılmaktadır. Kamp kapasitesi 220 kişidir. Kampta, Paintball, Oryantiring, Yüksek İp Aktiviteleri, Ata Binme, Doğa Yürüyüşü, Voleybol, Futbol, Geleneksel Türk Sokak Oyunları, El Sanatları, Halkoyunları, Müzik, Tiyatronun yanı sıra; Kastamonu Şehir Gezisi, Daday İlçesi At Çiftliği Gezisi yapılmaktadır. Kamp doğa kampı olduğu için yılın her döneminde hava oldukça serindir. Dolayısıyla kampa gelirken kampçılar yanlarında kalın giysilerini de (kazak, mont, eşofman vs.) getirmeleri gerekmektedir. Ayrıca temizlik malzemelerini de beraberinde getireceklerdir.

Not: Katılım sağlayacak kız öğrencilerimizin, akşamları havanın serinlemesinden dolayı bu duruma hazırlıklı olarak gelmelerini önemle hatırlatırız.

 

Tarih: 10-13 Mayıs 2024
Konum: Ankara Yolu 10.km.Kadıdağı Mevkii/ Yolkonak Köyü Havaalanı Karşısı / Kastamonu
Telefon: (0312) 385 99 55

 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Kamp programımızla ilgilenen üniversiteli tüm kız bursiyerlerimiz davetlidir. Etkinliğimiz ücretsizdir. Etkinliğimize mobil uygulamamız veya web sitemizdeki etkinlikler bölümünden ulaşıp kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Sizlerle bu özel etkinlikte buluşmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir sorunuz veya özel talebiniz varsa, lütfen bize [email protected] adresi üzerinden ulaşın.

ÖNEMLİ

NOT: Ankara dışından katılım sağlayacak öğrencilerimizin Ankara'ya gelerek katılım sağlamalarını ve gelirken aldıkları otobüs/tren biletlerinin Vakıf tarafından kendilerine kamp sonunda ödeneceğini belirtmek isteriz.

NOT: Başvurunuzu tarafımıza ilettikten sonra başvurunuzun kabul edilmesi halinde, size mail/telefon yoluyla iletilecek Whatsapp grubuna katılmanız önemle rica olunur. Etkinliğe katılacak tüm öğrencilerimizin ileteceğimiz Whatsapp gruplarında bulunmaları zorunludur. 

Başvuru Formu